Ви знаходитесь тут : Головна сторінка Публікації авторів


Блог

В даному розділі будуть публікуватись статті на різну тематику, те чим ми цікавимось і що любимо.


Подарунок на день народження або що подарувати на день народження?От і не заставила себе довго чекати моя наступна публікація, адже сказати хочеться багато, проблема лише в нехватці часу, тому користуючись вільною хвилинкою напишу кілька рядків.

Отож, поговоримо про не менш важливий атрибут, про подарунок. Ну перше, що спадає на думку, це така банальна фраза: "ви, повинні вибрати щось , що сподобається людині, для якої це, власне, купляється ". Я думаю це зрозуміло кожному і такі поради давати не варто, хоча з другої сторони це правильно. В мене в самого часто виникають проблеми з вибором гарного подарунку, але незважаючи на це я завжди стараюсь догодити людині. 

Гарне, власноруч написане та ще й гарно промовлене привітання, це - половина справи, але що робити якщо в тебе немає ораторського таланту чи ти не вважаєш себе творчою особистістю, відповідь одна - компенсувати це гарним подарунком. 

Як основні критерії у виборі подарунку я би виділив для себе. Це :

  1. Дізнатись чим цікавиться людина, визначити захопленння іменинника (уподобання в музиці, кіно,іграх, книгах,мистецтві). Даний пункт є дуже важливим і без нього на мою думку зовсім неможливою стає вибір презента.
  2. Після того, як визначено інтереси іменинника, можна вже і подумати про те, що саме придбати, щоби догодити, будь це нова ігрушка, цікава книга чи білетик на прем'єру нового фільму, головне аби людині сподобалось.
  3. Є й універсальні подарунки, для дівчини це квіти,мягкі іграшки (тут також бажано знати, які саме вона любить) та солодощі :D, для хлопця це запальничка, краватка, годинник чи срібний браслетик. Це, звісно, моя субєктивна думка, але думаю що більшість з вас зі мною погодиться. Доречі можете написати в коментарі чи погоджуєтесь зі мною та запропонувати свої варіанти .


Звісно перераховані вище  пункти є далеко не досконалими, проте вони є майже універсальними при виборі подарунка.

Надіюсь, що я зміг відповісти на ваше запитання, і вам тепер буде простіше обрати подарунок на день народження коханій дівчині, другу чи подрузі.


 

Як написати привітання?Це буде першим записом нашого невеличкого блогу на цьому сайті. 

Я давно хотів би поділитись своїми думками, про те, як написати дійсно якісне привітання для свого друга чи подруги. Я й сам,буває, люблю написати віршик на кілька рядків, але це буває дуже рідко і лише дорогим мені людям. Чули,люди, яким я писав унікальні віршики до дня народження,Нового Року чи інших свят, ви чимось були чи є мені дорогими . Але дана замітка не про це ....

На написання якогось дійсно гарного привітання в багатьох людей йде велика кількість часу, це може бути кілька годин, а можливо і кілька днів. Не всім вистачає терпіння, тому багато хто каже, що немає таланту до написання віршиків і  пробормотавши кілька рядків в лице, чи скопіювавши кілька заїжджених фраз з якогось сайту,на подобі цього, робить велику послугу і "вітає" іменинника в Вконтактику чи в Однокласниках. Насправді, на мою особисту думку, це найбільша помилка, кожен з нас може написати коротеньке побажання. В когось це получиться краще , в когось гірше, але написати, я думаю, може кожен.   Основна проблема кожного хто береться за написання вітаннячка другу чи подрузі це,напевне, нехватка терпіння і  нерозуміння того що таке вітання. Адже, вітання - це не обов'язково віршик, це можуть бути прозові красиво підібрані слова, воно не мусить бути на 20 рядочків, а може бути лише на кілька, проте сказаних широ.

Оскільки я пишу тут своє бачення, дозвольте мені висловити свою думку про те, як створити дійсно гарне привітання з днем народження чи іншим святом дорогим для вас людям. Я вважаю так, якщо ви дійсно не можете виділити годинку чи півтори на написання поздоровлення, заходьте на сайт наподобі цього, ну краще звісно на цей =),  переглядайте написані кимось віршики чи прозові вітаннячка і на їх основі створюйте свої, креативненькі, адже змінивши кілька слів чи рядків, дописавши щось чи забравши лишнє в вас може получитись чудове вітаннячко. Але наголошую старайтесь використовувати такі сайти лише для пошуку шаблонів , не будьте банальними, вітайте своїх друзів креативно та щиро, думаю вони це оцінять. 

Ось думаю і все що хотілось би сказати від себе. Моя думка , привітання з днем народження, весіллям чи днем Валентина написані від щирого серця варті сил потрачених на їх створення. Але вирішувати вам і тільки вам!  Дякую тим хто дочитав, діліться цим записом з друзями, можливо когось це зацікавить. Якщо ця статейка допоможе хоча б одній людині , я буду щасливий. 

Доречі , в коментарях до цього запису, пишіть, свою думку! І якщо все ж хтось таки насмілиться і напише власне гарне привітання пишіть в коментарі, можливо ви допоможите ще комусь. 

Дякую за увагу!