Ви знаходитесь тут : Головна сторінка Публікації авторів Подарунок на день народження або що подарувати на день народження?


Публікації авторів

От і не заставила себе довго чекати моя наступна публікація, адже сказати хочеться багато, проблема лише в нехватці часу, тому користуючись вільною хвилинкою напишу кілька рядків.

Отож, поговоримо про не менш важливий атрибут, про подарунок. Ну перше, що спадає на думку, це така банальна фраза: "ви, повинні вибрати щось , що сподобається людині, для якої це, власне, купляється ". Я думаю це зрозуміло кожному і такі поради давати не варто, хоча з другої сторони це правильно. В мене в самого часто виникають проблеми з вибором гарного подарунку, але незважаючи на це я завжди стараюсь догодити людині. 

Гарне, власноруч написане та ще й гарно промовлене привітання, це - половина справи, але що робити якщо в тебе немає ораторського таланту чи ти не вважаєш себе творчою особистістю, відповідь одна - компенсувати це гарним подарунком. 

Як основні критерії у виборі подарунку я би виділив для себе. Це :

  1. Дізнатись чим цікавиться людина, визначити захопленння іменинника (уподобання в музиці, кіно,іграх, книгах,мистецтві). Даний пункт є дуже важливим і без нього на мою думку зовсім неможливою стає вибір презента.
  2. Після того, як визначено інтереси іменинника, можна вже і подумати про те, що саме придбати, щоби догодити, будь це нова ігрушка, цікава книга чи білетик на прем'єру нового фільму, головне аби людині сподобалось.
  3. Є й універсальні подарунки, для дівчини це квіти,мягкі іграшки (тут також бажано знати, які саме вона любить) та солодощі :D, для хлопця це запальничка, краватка, годинник чи срібний браслетик. Це, звісно, моя субєктивна думка, але думаю що більшість з вас зі мною погодиться. Доречі можете написати в коментарі чи погоджуєтесь зі мною та запропонувати свої варіанти .


Звісно перераховані вище  пункти є далеко не досконалими, проте вони є майже універсальними при виборі подарунка.

Надіюсь, що я зміг відповісти на ваше запитання, і вам тепер буде простіше обрати подарунок на день народження коханій дівчині, другу чи подрузі.