Ви знаходитесь тут : Головна сторінка Публікації авторів Як написати привітання?


Публікації авторів

Це буде першим записом нашого невеличкого блогу на цьому сайті. 

Я давно хотів би поділитись своїми думками, про те, як написати дійсно якісне привітання для свого друга чи подруги. Я й сам,буває, люблю написати віршик на кілька рядків, але це буває дуже рідко і лише дорогим мені людям. Чули,люди, яким я писав унікальні віршики до дня народження,Нового Року чи інших свят, ви чимось були чи є мені дорогими . Але дана замітка не про це ....

На написання якогось дійсно гарного привітання в багатьох людей йде велика кількість часу, це може бути кілька годин, а можливо і кілька днів. Не всім вистачає терпіння, тому багато хто каже, що немає таланту до написання віршиків і  пробормотавши кілька рядків в лице, чи скопіювавши кілька заїжджених фраз з якогось сайту,на подобі цього, робить велику послугу і "вітає" іменинника в Вконтактику чи в Однокласниках. Насправді, на мою особисту думку, це найбільша помилка, кожен з нас може написати коротеньке побажання. В когось це получиться краще , в когось гірше, але написати, я думаю, може кожен.   Основна проблема кожного хто береться за написання вітаннячка другу чи подрузі це,напевне, нехватка терпіння і  нерозуміння того що таке вітання. Адже, вітання - це не обов'язково віршик, це можуть бути прозові красиво підібрані слова, воно не мусить бути на 20 рядочків, а може бути лише на кілька, проте сказаних широ.

Оскільки я пишу тут своє бачення, дозвольте мені висловити свою думку про те, як створити дійсно гарне привітання з днем народження чи іншим святом дорогим для вас людям. Я вважаю так, якщо ви дійсно не можете виділити годинку чи півтори на написання поздоровлення, заходьте на сайт наподобі цього, ну краще звісно на цей =),  переглядайте написані кимось віршики чи прозові вітаннячка і на їх основі створюйте свої, креативненькі, адже змінивши кілька слів чи рядків, дописавши щось чи забравши лишнє в вас може получитись чудове вітаннячко. Але наголошую старайтесь використовувати такі сайти лише для пошуку шаблонів , не будьте банальними, вітайте своїх друзів креативно та щиро, думаю вони це оцінять. 

Ось думаю і все що хотілось би сказати від себе. Моя думка , привітання з днем народження, весіллям чи днем Валентина написані від щирого серця варті сил потрачених на їх створення. Але вирішувати вам і тільки вам!  Дякую тим хто дочитав, діліться цим записом з друзями, можливо когось це зацікавить. Якщо ця статейка допоможе хоча б одній людині , я буду щасливий. 

Доречі , в коментарях до цього запису, пишіть, свою думку! І якщо все ж хтось таки насмілиться і напише власне гарне привітання пишіть в коментарі, можливо ви допоможите ще комусь. 

Дякую за увагу!